Dawlance 2 Taps Water Dispenser DW-1051HC With Refrigerator Compartment
₨36,000
Dawlance 2 Taps Water Dispenser DW-1051CN With Refrigerator Compartment
₨33,500
PEL 3 Taps Water Dispenser P3TCWD-525 With Refrigerator Campartment
PEL 3 Taps Water Dispenser P3TWD-425 With Refrigerator Campartment
Geepas Fan Heater GRH28600P
Geepas PTC Fan Heater GRH 28565P
National 3 Rod Electric Heater
Philips Smart Tower Ceramic Room Heater CX5120/11
Anex Deluxe Fan Heater AG-5015
| Brands | Haier |
|---|---|
| Capacity | 25L |
| Power Level | 5 |
| Control | Mechanical |
This 20-liter Solo Series microwave oven in a sleek silver finish offers 700W of power and a space-saving design. It is energy efficient, features simplified operation with user-friendly controls, and includes a convenient defrost function for everyday use.
This 20-liter Solo Series microwave oven in black offers 700W power and a space-saving design. It’s energy efficient and features simplified operation with easy-to-use controls. The built-in defrost function adds convenience, making it ideal for compact kitchens.
Buy Haier 62 Liters Microwave Oven 62MX80 Solo Series With Best Price At Al Fatah Electronics.
This black, free-standing microwave features a mechanical control panel, 20-liter capacity, and compact design (45.2×33×26.2 cm). Weighing 10.2 kg, it operates at 700W power with 220–240V voltage and 50–60Hz frequency, making it ideal for efficient, everyday cooking and reheating tasks.